Informacija

Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla, įgyvendindama aktyvios darbo rinkos politiką, siūlo 7 formaliojo ir 6 neformaliojo tęstinio profesinio mokymo programas. Mokymai skirti kompetencijoms įgyti ar joms tobulinti.

• Baigus formaliojo profesinio mokymo programas ir išlaikius asmens įgytų kompetencijų vertinimo egzaminą, suteikiama kvalifikacija arba pripažįstama kompetencija, reikalinga įstatymų reglamentuojamam darbui ar funkcijai atlikti.
  • Baigus neformaliojo profesinio mokymo programas, išduodamas neformalaus mokymo pažymėjimas, liudijantis apie įgytas kompetencijas.

Suaugusiųjų mokymas organizuojamas lanksčiai, atsižvelgiant į besimokančiųjų turimas kompetencijas ir poreikius. Programų mokymo trukmė įvairi. Visos mokymo programos mokamos.

Mokymosi laikotarpiu suteikiamas bendrabutis.

Informacija teikiama:
    telefonu - (8 37) 310519