27Kov2020

nuotolinis2Nuo kovo 30 d. karantino metu ugdymo/ mokymo procesas vykdomas nuotoliniu būdu:

1. Visiems mokiniams informacija teikiama elektroninio dienyno TAMO pranešimais.
  2. Nuotoliniam mokymui naudojama:
    • MOODLE platforma,TAMO aplinka ir kitos grupėje sutartos IKT priemonės.
  3. Kiekvieną dieną pamokos vyksta pagal pamokų tvarkaraštį, kuris skelbiamas mokyklos puslapyje adresu: www.verslas.kaunas.lm.lt
  4. Mokytojai kiekvieną penktadienį TAMO dienyno pranešimu pateikia kitos savaitės pamokų informaciją:
    • mokymo(-si) būdą (sinchroninis ar asinchroninis); pamokos temą, užduotis ir grįžtamojo ryšio sąlygas (užduočių atlikimo ir pateikimo terminus, vertinimo formas ir kt. sąlygas).
  5. Visus klausimus, susijusius su nuotoliniu mokymu, padeda spręsti grupių vadovai.

egzaminu.centras1

Vėlinamos kai kurių brandos egzaminų, įskaitų datos:

1. Lietuvių kalbos ir literatūros įskaitos vykdymas pratęsiamas iki gegužės 4 d.
  2. Mokykliniai technologijų egzaminai galės bus surengti iki balandžio 28 d.- beveik mėnesiu vėliau nei buvo numatyta.
  3. Valstybinio užsienio kalbos (anglų) egzamino kalbėjimo dalis bus vykdoma birželio 26 ir 30 d.
 13Kov2020

koronoInformuojame, kad dėl koronaviruso grėsmės stabdomas ugdymo procesas. Atkeliamos ir nuo kovo 13 d. iki kovo 27 d. pradedamos pavasario atostogos.

Mokyklos bendruomenę kviečiame būti atsakingais už savo ir šalia esančio sveikatą:

• Prašome nevykti į užsienį, ypač į rizikingas šalis, kurios yra paveiktos koronaviruso (COVID – 19);
  • Visi, grįžę iš užsienio šalių, kviečiami saviizoliacijai (būtina pranešti gimnazijai, mokymas vyks nuotoliniu būdu);
  • Laikytis higienos reikalavimų: plauname ir dezinfekuojame rankas, nesiglėbesčiuojame, išlaikome saugų atstumą ir vengiame didelių susibūrimų.

Plačiau – http://sam.lrv.lt/lt/news/koronavirusas/informacija-visuomenei

9Kov2020

20200309.02020 m. kovo 09 d. mokykloje vyko renginys, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30- mečiui. Kas esame? Kas mus sieja? Kokiu keliu ėjome, kad tėviškė virstų tėvyne, o tėvynė - valstybe? Su šia svarbia, visus sutelkiančia švente pasveikino mokyklos direktorė Sniega Marčiukaitienė, Seimo narys Lauras Stacevičius.

Renginių nėra