20160901.0Gražų, saulėtą rugsėjo 1-osios rytą, šventiškai nusiteikę Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos pirmakursiai ir mokytojai susirinko į tradicinę mokslo ir žinių šventę. Su naujais mokslo metais visus pasveikino mokyklos direktorė Sniega Marčiukaitienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sigita Vyšniauskaitė.

Žaismingai, gerai nusiteikę renginį vedė buvęs apeigų ir švenčių organizatorių specialybės mokinys, renginių organizatorius Eidvydas Barauskas ir viešbučių darbuotojų specialybės mokinys Dangiris Šliužas.

Pasibaigus vasarai, viskam, ko laukėme ištisus metus, atėjo laikas vėl surimtėti, žengti į mokslo pasaulį, susirasti naujų draugų ir susipažinti su mokytojais, kurie padės įveikti visus sunkumus. Gražus šventės akcentas – buvusios apeigų ir švenčių organizatorių grupės mokinės, Kauno muzikinio teatro dainininkės Kristinos Lazdauskaitės atliekamos dainos. Šios šventės įspūdžiai ir nuotraukos, kuriose išliks pirmakursių ir jų auklėtojų šypsenos, bus gražus pirmųjų mokslo metų prisiminimas.

Socialinė pedagogė Nijolė Eglė Ganusauskienė