• Balandžio mėn. 10 - 11 dienos - atvirų durų dienos. Kviečiame!

20160926.02016 m. rugsėjo 26 d. mokykloje vyko judrioji pertrauka.

Vasara prabėgo, lauke atvėso. Kad nebūtų šalta, visus pirmakursius nutarėme įkaitinti judriosios pertraukos metu. Į šventę paprašėme atsinešti puikią nuotaiką ir krislelį noro sportuoti, žiupsnelį kantrybės ir trupinėlį juoko. Pasikvietėme į pagalbą jauną ir energingą “My hero” trenerį Igną Dombrauskį.

Lauko sporto aikštelėje ypatingos treniruotės metu kartu su treneriu plojome katutėm, judinom keliukus, šokinėjome šuoliukus, stiprinome pilvo presą. Kas žaidė netradicinį tinklinį, kas siekė asmeninių rekordų su šokdyne, kas išbandė jėgas lauko šaškių turnyre.

Visus įkvėpė smagi muzika. Buvo ir tokių pirmakursių, kurie norėjo tik pasikalbėti, mes juos išklausėme. Pirmakursių krikštu pasirūpino mokinių tarybos pirmininkė Greta Solė, kuri įtaigiai skaitė fuksų priesaiką. Dar judriosios pertraukos metu “sušokome” fuksų šūkį ir šventės pabaigoje visus pamaitinome.

Mokyklos socialinė pedagogė dėkoja už skanią perlinę košę valgyklos darbuotojoms, už smagią muziką radijo centro būrelio narei Dovilei Zimnickaitei ir vadovui Arūnui Petraičiui, už pirmakursių krikštą – mokinių tarybos pirmininkei Gretai Solei, kūno kultūros mokytojams Margaritai Cinelienei ir Arūnui Proscevičiui ir, žinoma, nuoširdžiausia padėka už kantrybę pareikšta treneriui Ignui Dombrauskiui. Už pagalbą renginio metu “ačiū“ tarėme ir draudimo konsultantų grupės auklėtojai Jūratei Savickienei ir mokiniams

Kam šalta – kaitinom, kam liūdna – linksminom, kam buvo sunku apsispręsti – patarėme, kalbančius išklausėme, alkanus pamaitinome. Judrioji pertrauka baigta, pirmakursiai pakrikštyti, pats laikas mokytis ir dirbti. Judam toliau!

Socialinė pedagogė Nijolė Ganusauskienė