Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19; el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

  • Išsilavinimas yra turtas, kuris bus su tavimi, kad ir kur tu beeitum

  • Kuo labiau tobulinamės, tuo nuostabiau atrodo viskas aplinkui

  • Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą

  • Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų

  • Kiekvienas, kuris nustoja mokytis, pasensta

Priėmimo į profesines mokyklas tvarka

Stojančiųjų registracija ir prašymų mokytis pagal formaliojo profesinio mokymo programas pateikimas, duomenų ir dokumentų pateikimas LAMA BPO informacinėje sistemoje vyksta nuo gegužės 20 d. Pagrindinio priėmimo prašymų registracija vyks iki rugpjūčio 7 d. Vidurinį išsilavinimą turintiems asmenims iki rugpjūčio 12 d.

Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla suteiks pagalbą pildant prašymus internetu stojantiesiems, kurie atvyks į mokyklą adresu V. Krėvės pr. 84, Kaunas.

Darbo laikas I-IV 9:00-16:30, V 9:00-15:30. Dėl priėmimo mokytis galite konsultuotis telefonais (8 37) 31 05 19 ir (8 37) 31 20 32; el. p. mokykla@kbpvm.lt

 

STOJANČIŲJŲ Į 9 IR 10 KLASES DOKUMENTAI

PRIĖMIMAS Į PROFESINIO MOKYMO ĮSTAIGAS

PASIRINKIMO GALIMYBĖS 2020 METŲ BENDROJO PRIĖMIMO Į FORMALIOJO
PROFESINIO MOKYMO PROGRAMAS TERMINAI

 

 

20160926.02016 m. rugsėjo 26 d. mokykloje vyko judrioji pertrauka.

Vasara prabėgo, lauke atvėso. Kad nebūtų šalta, visus pirmakursius nutarėme įkaitinti judriosios pertraukos metu. Į šventę paprašėme atsinešti puikią nuotaiką ir krislelį noro sportuoti, žiupsnelį kantrybės ir trupinėlį juoko. Pasikvietėme į pagalbą jauną ir energingą “My hero” trenerį Igną Dombrauskį.

Lauko sporto aikštelėje ypatingos treniruotės metu kartu su treneriu plojome katutėm, judinom keliukus, šokinėjome šuoliukus, stiprinome pilvo presą. Kas žaidė netradicinį tinklinį, kas siekė asmeninių rekordų su šokdyne, kas išbandė jėgas lauko šaškių turnyre.

Visus įkvėpė smagi muzika. Buvo ir tokių pirmakursių, kurie norėjo tik pasikalbėti, mes juos išklausėme. Pirmakursių krikštu pasirūpino mokinių tarybos pirmininkė Greta Solė, kuri įtaigiai skaitė fuksų priesaiką. Dar judriosios pertraukos metu “sušokome” fuksų šūkį ir šventės pabaigoje visus pamaitinome.

Mokyklos socialinė pedagogė dėkoja už skanią perlinę košę valgyklos darbuotojoms, už smagią muziką radijo centro būrelio narei Dovilei Zimnickaitei ir vadovui Arūnui Petraičiui, už pirmakursių krikštą – mokinių tarybos pirmininkei Gretai Solei, kūno kultūros mokytojams Margaritai Cinelienei ir Arūnui Proscevičiui ir, žinoma, nuoširdžiausia padėka už kantrybę pareikšta treneriui Ignui Dombrauskiui. Už pagalbą renginio metu “ačiū“ tarėme ir draudimo konsultantų grupės auklėtojai Jūratei Savickienei ir mokiniams

Kam šalta – kaitinom, kam liūdna – linksminom, kam buvo sunku apsispręsti – patarėme, kalbančius išklausėme, alkanus pamaitinome. Judrioji pertrauka baigta, pirmakursiai pakrikštyti, pats laikas mokytis ir dirbti. Judam toliau!

Socialinė pedagogė Nijolė Ganusauskienė

 

Naujienų archyvas

Powered by mod LCA

Svetainėje lankosi 277 svečiai ir nėra prisijungusių narių

iso9001

pd

pasiekimai

Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19, el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

logo.PPARLSUOmniteksBaltijalogo.dirbalogo.Zeimiologo.kaunoMuziejus logo.randu

 

 Kviečiame mokytis Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje!

 

Prašymų mokytis teikimas vyksta www.lamabpo.lt