20161207.02016 m. gruodžio 7 d. 16 val. Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje vyko Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Personalo vadovų klubo narių susitikimas, kurį organizavo KPPAR darbuotoja Agnė Kudirkienė.

Verslo skyriaus vedėja Lina Kaubrienė-Stunžėnienė pristatė viešnioms mokykloje vykdomas veiklas, ruošiamų specialybių integraciją, pakvietė ieškoti sąsajų bendradarbiavimui.

Kūrybinių dirbtuvių tematiką pristatė ir profesijos mokytoja ekspertė Jolanta Malijonienė, kuri pristatė Kalėdinių dekoracijų floristines tendencijas. Vėliau Personalo klubo narės buvo pakviestos susipažinti su praktiniu kūrybiniu floristinių kompozicijų kūrimo procesu. Visos kartu ruošėsi jaukiam švenčių laukimui – pynė Kalėdinius vainikus, gamino dekoracijas savo namams. Kūrybinėse dirbtuvėse dirbo KBPVM floristikos mokytojos – Jolanta Malijonienė, Daiva Kaminskienė, Giedrė Lieguvienė, dailės mokytoja Eliutė Briedytė Žukovskienė. Kūrybinė nuotaika apjungė dalyvius ir teikė viltis naujiems bendriems projektams.

Verslo skyriaus vedėja L.Kaubrienė-Stunžėnienė