• Balandžio mėn. 10 - 11 dienos - atvirų durų dienos. Kviečiame!

20161215.02016 metų gruodžio 14-15 dienomis Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje vyko tradicinė Kalėdinė mugė. Ji buvo išskirtinė naujametinių idėjų gausa, gaminių įvairove, spalvomis ir kvapais. Mugę atidarė apeigų ir švenčių organizatorių specialybės mokiniai bei Kalėdų senelis atvykęs su elniu Rudolfu. Abi dienas salėje skambėjo linksma kalėdinė muzika, vyravo puiki nuotaika.

Mugės metu veikė jauki kalėdinė svetainė. Ją įrengė viešbučių darbuotojų, kelionių agentų ir auklių specialybių mokiniai. Joje buvo galima paragauti namuose keptų pyragų, sausainių, meduolių, pyragaičių , išgerti kavos, atsigaivinti arbata.

Mokinių gaminiai džiugino apsilankiusiųjų mugėje akis ir širdis. Floristai nustebino savo darbais: eglutėmis, vainikais, žvakidėmis, atvirutėmis, kalėdiniais žaisliukais. Siuvėjai, drabužių pardavėjai- konsultantai, sukirpėjai- konstruktoriai- siuviniais, suvenyrais, papuošalais, savo pačių rankomis siūtais ,,rūbais“ gyvūnėliams, įvairiais pintais gaminiais. Suvenyrų būrelio nariai pasiūlė daug malonių kalėdinių smulkmenų. Reklamos gamintojai prekiavo puikiais kalendoriais, dovanų dėžutėmis, draudimo konsultantų specialybės mokiniai mugės metu tobulino profesines žinias drausdami nuo nelaimingų atsitikimų, pildydami automobilių draudimo polisus. Mokyklos psichologai buvo įkūrę kūrybines dirbtuves, kuriose buvo galima pasigaminti relaksinį kamuoliuką ar mielą rankų darbo suvenyrą. Šalia įsikūrė improvizuota foto ateljė, kurioje, pasipuošus kalėdine atributika, buvo galima pasidaryti momentinę nuotrauką. Mugės prekybos apskaitą vedė, kasos aparatu dirbo smulkiojo verslo specialybės mokiniai. 5% surinktos sumos bus paaukoti gyvūnų prieglaudos mažiesiems augintiniams.

Buitinių paslaugų skyriaus vedėja Vilija Bujanauskienė