20161222.02016 m. gruodžio 21 dieną mokyklos didžiojoje salėje vyko kalėdinis renginys „Gaidžio plunksnomis apsnigtas mano pasaulis“. Gyventi vien kasdieniniais rūpesčiais – nesveika ir neįdomu, todėl renginio sumanytojai (draudimo specialybės pirmakursiai ir jų auklėtoja J. Savickienė) pateikė nemažai staigmenų – linksmų horoskopų, video siužetų.

Vėliau į „areną“ išėjo tie, kurių kūrybiškumo, azarto, humoro jausmo neįveikė kasdienybė. AOT/PKT – 5, KAT/AKT – 6, SV/F – 6, SV/F – 5, RGT – 6 grupių mokinių pasirodymas – spalvingas, linksmas, įkvėptas šių dienų realijų. Daug emocijų sukėlė žaidimai: sniego senio piešimas, laikant popieriaus lapą virš galvos (prizą už geriausią piešinį laimėjo mokytoja G. Motejūnė), poros šokis, neleidžiant nukristi kamuoliukui (nepralenkiami buvo kūno kultūros mokytojai M. Cinelienė ir A. Proscevičius), spartus degtukų surinkimas į dėžutę (laimėtoja tapo AOT – 5 gr. mokinė G. Solė). Šios kalėdinės šventės rengėjai neprašovė pro šalį – ištrūkome iš kasdienybės, paneigėme mitą, kad lietuviai – pikti paniurėliai, o šį renginį primins ne tik nuotraukos, bet ir nominacijos šauniausiems, išradingiausiems, linksmiausiems ir tiems, kurie tapo „metų atradimu“. Ir nebijosime jokios žiemos depresijos – juk visi linkėjimai ir visos svajonės tikrai išsipildys.