Biudžetinė įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19; el.p. mokykla(@)kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

20170223.02017 m. vasario 23 d. mokyklos didžiojoje salėje išeinantys į praktiką mokiniai‚ dvyliktokai, dešimtokai dalyvavo šventėje „Pasveikinkim vieni kitus“. Po trumpos įžangos apie mokykloje įveiktus sunkumus, joje įgytas žinias ir čia gimusį bendrystės jausmą mokinius pasveikino mokyklos direktorė S.Marčiukaitienė. Prisiminėme, kiek daug mokytojų, apsišarvavę kantrybe, vedė mokinius „Nuo gimtosios žemės suarto lauko/iki paukščio skrydžio, debesų aukščio“.

Po šių žodžių gražiai suskambėjo mokinių R.Pakštytės (AK-4) ir J.Jančiūnaitės atliekama daina „Sparnai tavo sielai“. Mokiniai nuoširdžiai dėkoja mokytojams, įteikia gėlių ir dovanoja dainą „Draugai“, kurią smagiai sudainuoja dešimtokai. Mokytoja D.Rimkevičienė kviečia apdovanoti tuos, kurie „nors ir nedideliais žingsneliais, bet keliauja „Laimės žiburio link“. Gimnazijos skyriaus vedėja V.Stankevičienė ne tik pasveikina visus, bet ir skelbia pirmąją nominaciją „Metų motyvacija“ (apdovanojama dešimtokė V.Ribikauskaitė). Testamentą skaito III-ojo kurso mokiniai, jau žinantys, kad „be mokslo–prieblanda“, jie linksmai apibūdina mokyklos privalumus, ir visi sėdintieji salėje supranta, kad geriau to nepadarytų net J.Biliūnas ir Maironis. Renginio vedėja mokytoja D.Rimkevičienė konstatuoja, kad žmonėms, sukūrusiems tokį literatūros šedevrą, jokie gyvenimo išbandymai nebaisūs. Buitinio skyriaus vedėja V.Bujanauskienė skelbia nominaciją „Būsimasis verslininkas“ (apdovanojamas M.Pilkis, SV-5gr.) ir nominaciją „Kūrybingiausias kelionių agentas“ (juo išrenkamas P.Skaudžius, Ka-5gr.). Apdovanojimus įteikia ir sėkmės palinki mokytojos R.Rutkauskienė ir I.Urbonienė. Geriausiais sportininkais išrenkami daugelio varžybų dalyviai ir laimėtojai K.Narkevičiūtė (SV-4 gr.) ir D.Skučas (SK-5 gr.), juos sveikina kūno kultūros mokytojas A. Proscevičius. Profesionaliausią floristę apdovanoja specialybės mokytoja J.Mickevičienė. Renginio vedėja D.Rimkevičienė įsitikinusi, jog grupių auklėtojai daug nuveikė, kad mokiniai siektų ir mokslo, ir sporto aukštumų. Tai patvirtina SK/KA-5,SV/F-5 grupių auklėtoja A.Veiverienė. Šventę tęsia dar viena daina-„Reikia turėti draugų“. Baigiamasis akordas-KAT-5 grupės mokinės Elevitos Jakšienės, pavyzdingos ir kūrybingos asmenybės, nuoširdūs palinkėjimai šventės dalyviams. Baigiantis šventei, mokiniams įteikiamos dovanėlės: ženkleliai ir atvirukai su linkėjimais. Visą netrumpą, šypsenomis nušviestą renginį vainikuoja daina „Pasveikinkim vieni kitus“. Smagu, kad turime kuo pasidžiaugti ir artėjantį pavasarį pasitinkame kupini jėgų, optimizmo, noro tobulėti, kad visi kartu galime sukurti gerumo, buvimo drauge, nuoširdumo stebuklą, aišku, to nebūtų įvykę be pavaduotojos ugdymui S.Vyšniauskaitės ir menų mokytojos D.Rimkevičienės pastangų ir didelio darbo.

Lietuvių kalbos mokytoja J. Balnienė

2018.10.19,
Kibernetinio saugumo diena

2018.10.20, 10:00-12:00