20170308.02017 kovo 8 dieną mokyklos bibliotekoje vyko renginys „Dainuoju Lietuvą kaip džiaugsmą“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai. Šią svarbią lietuviams šventę muzikos ir meninio ugdymo mokytoja ekspertė D. Rimkevičienė pradėjo sveikinimu ir poeto A. Miškinio eilėmis. Geografijos mokytoja ekspertė I. Urbonienė išsamiai, paminėdama įdomiausius Lietuvos istorijos ir kultūros faktus (Pilėnų susideginimą, 1831 ir 1863 metų sukilimus, Napoleono apsilankymą, J. Biliūno įamžinimą Liudiškių piliakalnyje ir kitus) papasakojo apie piliakalnius, kurių skaičiumi (900) Lietuva pralenkia daugelį Europos šalių. Vorutos, Medvėgalio, Salduvės, Punios ir kiti piliakalniai – įspūdingi Lietuvos istorijos ir gamtos ženklai. Renginio metu devintos ir dešimtos klasės mokiniai   atliko užduotį – sužymėjo piliakalnius žemėlapyje.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė J. Balnienė mokiniams ir mokytojams papasakojo, kaip Lietuvos kraštovaizdis atsispindi poetų K. Donelaičio, A. Baranausko, Maironio, Just. Marcinkevičiaus kūryboje. Nepamiršome, kad kovo 10 diena – visos tautos mylimo poeto Justino Marcinkevičiaus gimimo diena. Mokytoja D. Rimkevičienė pasirūpino, kad renginio metu skambėtų Maironio ir Just. Marcinkevičiaus žodžiais sukurtos dainos, apibendrino renginį, palinkėjo visiems prasmingos ir gražios Kovo 11 – osios šventės.

Lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Balnienė