20170322.02017 m. kovo 22 d. mokykloje buvo pažymėta Pasaulinė vandens diena. Integruotoje gamtos mokslų pamokoje mokiniai buvo kviečiami pamąstyti apie supantį pasaulį: ar žmogus tinkamai elgiasi su gamta šioje planetoje? Apie šiltnamio efektą, jo poveikį mūsų planetai pranešimą perskaitė SV-6 gr. mokinės Dovilė Apolianskaitė ir Iveta Janulytė.
II gimnazijos klasės mokinė Viktorija Ribikauskaitė perskaitė laišką iš 2070 metų, paaiškino rūgščiojo lietaus susidarymo sąlygas, jo žalą gamtai. SK-5 gr. mokinė Karolina Poškevičiūtė perskaitė pranešimą „Klimatas keičiasi, ar keičiamės mes?“ Pranešime akcentavo atliekų rūšiavimo, vandens ir elektros energijos taupymo svarbą, būdus. Mokiniai spręsdami testą pasitikrino gamtosaugos žinias. Pamokoje buvo žiūrimas filmas apie stichines nelaimes. Integruotą matematikos, biologijos ir fizikos pamoką vedė fizikos mokytojas metodininkas Arūnas Petraitis.

Matematikos vyr. mokytoja Sigita Vyšniauskaitė