Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19; el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

  • Išsilavinimas yra turtas, kuris bus su tavimi, kad ir kur tu beeitum

  • Kuo labiau tobulinamės, tuo nuostabiau atrodo viskas aplinkui

  • Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą

  • Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų

  • Kiekvienas, kuris nustoja mokytis, pasensta

Priėmimo į profesines mokyklas tvarka

Stojančiųjų registracija ir prašymų mokytis pagal formaliojo profesinio mokymo programas pateikimas, duomenų ir dokumentų pateikimas LAMA BPO informacinėje sistemoje vyksta nuo gegužės 20 d. Pagrindinio priėmimo prašymų registracija vyks iki rugpjūčio 7 d. Vidurinį išsilavinimą turintiems asmenims iki rugpjūčio 12 d.

Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla suteiks pagalbą pildant prašymus internetu stojantiesiems, kurie atvyks į mokyklą adresu V. Krėvės pr. 84, Kaunas.

Darbo laikas I-IV 9:00-16:30, V 9:00-15:30. Dėl priėmimo mokytis galite konsultuotis telefonais (8 37) 31 05 19 ir (8 37) 31 20 32; el. p. mokykla@kbpvm.lt

 

STOJANČIŲJŲ Į 9 IR 10 KLASES DOKUMENTAI

PRIĖMIMAS Į PROFESINIO MOKYMO ĮSTAIGAS

PASIRINKIMO GALIMYBĖS 2020 METŲ BENDROJO PRIĖMIMO Į FORMALIOJO
PROFESINIO MOKYMO PROGRAMAS TERMINAI

 

 

20170320.002017 m. kovo 20 d. mokyklos bendrabutyje Filmų vakaru prasidėjo aštuntą kartą „Vaikų linijos organizuojama „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“. Psichologas Tomas Vasiliauskas kvietė mokinius pažiūrėti video medžiagos, padiskutuoti bei įsitraukti į aktyvias veiklas.

Kovo 21 dieną psichologė Dalia Vasiliauskienė pamokų metu aptarė patyčių ir laimės ryšį, mokinių klausė, ar laimingi žmonės mėgsta tyčiotis? Kodėl žmonės tyčiojasi? Akcentuota, kad norint būti laimingam, reikia ne kitą žeminti, o pačiam tobulėti.

Kovo 23 dieną 12 valandą I, II gimnazijos klasių ir I kurso mokiniai dalyvavo e-pamokoje „PATYČIOMS – NELIKE“. E-pamokos metu buvo aptartas patyčių mastas, realios kasdieninės situacijos, galimos pasekmės besityčiojančiam ir patyčias patiriančiam asmeniui, mokytojo vaidmuo bei elgesys ir būdai, kaip kovoti su patyčiomis. Pamoką vedė Rimvydas Jurkuvėnas, žingeidus, aktyvus, pozityvus mokymų treneris, vienas iš aktyviausių ir inovatyviausių socialinės iniciatyvos „Kam to reikia?“ praktikų, besivadovaujantis taisykle: “Elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad elgtųsi su Tavimi“.

E-pamoka buvo tik viena iš „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ veiklų. Mokykloje organizuotas ženklelio kūrimo konkursas tema „Mes prieš patyčias“. Konkurso nugalėtoju tapo vizualinės reklamos gamintojo specialybės mokinys Irmantas Jarulis. RGT-6 grupės mokinių pagamintus ženklelius segėjo ne tik mokytojai, bet ir pamokoje dalyvavę mokiniai.

Šios savaitės metu atliktas anketinis tyrimas „Apklausa apie mikroklimatą grupėje“ padės išsiaiškinti mokinių nuotaikas mokykloje, ar mokytojai padeda įveikti mokymosi sunkumus. Užbaigdama veiklas, mokyklos socialinė pedagogė Nijolė Ganusauskienė pakvietė visus gyventi aktyviai ir be patyčių.

Socialinė pedagogė Nijolė Ganusauskienė

 

Naujienų archyvas

Powered by mod LCA

Svetainėje lankosi 57 svečiai ir nėra prisijungusių narių

iso9001

pd

pasiekimai

Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19, el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

logo.PPARLSUOmniteksBaltijalogo.kaunoMuziejuslogo.dirbalogo.lovejob

 

 Kviečiame mokytis Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje!

 

Prašymų mokytis teikimas vyksta www.lamabpo.lt