20170406.02017 m. balandžio 6 dieną mokykloje vyko edukacija, kurioje dalyvavo socializacijos centro „Saulutė“, Kauno Tito Masiulio jaunimo mokyklos ir Aleksandro Stulginskio mokyklos-daugiafunkcinio centro moksleiviai ir pedagogai.

Edukacijos pradžioje svečiai buvo supažindinti su Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla bei joje ruošiamomis specialybėmis, aplankė velykinių kompozicijų parodėlę bei dalyvavo praktiniame užsiėmime. Užsiėmimo metu amatų meistrė Sigita Grigaliūnienė apibūdino tradicinius kiaušinių marginimo būdus. Susirinkusieji susipažino su kiaušinių marginimo simbolika, spalvomis, raštais. Vėliau praktiškai išbandė kiaušinių marginimą vašku bei diskutavo apie lietuviškas velykinio laikotarpio tradicijas.

Viliamės, kad šios edukacijos dalyviai apsilankys ir kitoje tarpmokyklinėje veikloje.

Renginio organizatoriai.