20170516.02017 m. gegužės 16 dieną vyko atvira integruota kelionių geografijos ir kompiuterinės grafikos pamoka ,,Gimtinės piliakalniai mena...“. Pamokoje dalyvavo kelionių agento specialybės KA-5 grupės ir vizualinės reklamos gamintojo specialybės RGT-6 grupės mokiniai.

Pamoką pravedė geografijos mokytoja ekspertė Ilona Urbonienė ir kompiuterinės grafikos ir reklamos profesijos mokytoja Lina Kaubrienė-Stunžėnienė. Pamokos metu mokiniai pagilino žinias apie gimtinės piliakalnius: patys pristatė skirtingų Lietuvos regionų piliakalnius, atliko individualias užduotis kontūriniuose žemėlapiuose. Atlikus užduotis, vizualinės reklamos gamintojų profesijos mokiniams padedant, buvo susipažinta su kompiuterinės grafikos programa Corel Draw.

Pamokos metu dviejų profesijų mokiniai koregavo maketus su piliakalnių nuotraukomis, pritaikė ant jų pavadinimus. Išspausdinus sumaketuotus paveikslėlius specialia įranga buvo gaminami reklaminiai ženkliukai. Pamokos pabaigoje mokiniai ir mokytojos nuotaikingai aptarė įvykusią integruotą pamoką ir jos rezultatus.

Verslo skyriaus vedėja Lina Kaubrienė-Stunžėnienė.