20170901.0

Kaip ir kasmet, kai artėjančio rudens rytinis šaltukas apkabina žemę, o besibaigiančios vasaros saulės spinduliai tingiai bando praplėšti rūko skraistę, atskuba visų laukta šventė, įprasminanti naujų darbų pradžią. Tai Rugsėjo 1- oji, Mokslo ir žinių diena! Ką besakytų didieji skeptikai, bet net ir juos ši šventė grąžina į nenusakomo jaudulio laikus. Visiems ši diena dovanoja prisiminimus, kurie mūsų gyvenime labai svarbūs.

Jau 18 – asis rugsėjis į Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklą sukvietė naujokus, pasiryžusius žengti pirmuosius žingsnius savo svajonių specialybės link. Devintokus, dešimtokus ir I – mo kurso moksleivius pasveikino mokyklos direktorė S. Marčiukaitienė, linkėdama nesustoti pradėjus kelionę ir baigus mūsų mokyklą tęsti mokslus toliau. Mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui S. Vyšniauskaitė palinkėjo, kad mokykla taptų ta vieta, kur gera kartu mokytis, kurti, dirbti, kad būtų gera drauge būti. Mokyklos didžiąją salę papuošė floristikos vyresniųjų mokytojų G. Lieguvienės ir D. Kaminskienės sukurtos rudeninės puokštės bei dailės vyresniosios mokytojos E. Briedytės Žukovskienės darbai, šventinę programą vedė muzikos ir meninio ugdymo mokytoja ekspertė D. Rimkevičienė, kuri visiems mokykloje dirbantiems žmonėms palinkėjo sėkmės, sveikatos ir kantrybės, o SV – 6 grupės mokinė Justina Jančiauskaite padainavo K. Smorigino dainą „Paukščiai“. Pirmakursiai buvo supažindinti su grupių vadovais, kurie ir palydėjo juos į pirmąją pamoką naujojoje mokykloje.

Muzikos ir meninio ugdymo mokytoja ekspertė D. Rimkevičienė