• Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

20170921.02017 m. rugsėjo 21 dieną mokyklos bibliotekoje vyko ciklo „100 eilėraščių Lietuvai“ renginys, skirtas istorinėms asmenybėms, turėjusioms didelės įtakos Lietuvos politiniam ir kultūriniam gyvenimui.

Bibliotekos vedėja Ina Markauskienė pradėjo renginį mintimi, kad ryškios asmenybės įvairiais pavidalais atgyja mene: apie jas kuriamos eilės, dramos, romanai, miuziklai ,operos ir kad labiausiai legendomis yra apipintas LDK didikės Barboros Radvilaitės gyvenimas. Lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Balnienė šiame renginyje dalyvavusiems dvyliktokams papasakojo ne tik apie Barboros Radvilaitės ,bet ir apie Žygimanto Augusto, jo žmonų Elžbietos ir Kotrynos Habsburgaičių, Senojo Žygimanto ir Karalienės Bonos, Rudojo ir Juodojo Radvilų įdomiausius gyvenimo faktus ir vertybes. Dvyliktokės skaitė poetės Juditos Vaičiūnaitės eilėraščius, skirtus šioms neeilinėms asmenybėms. Ryškus renginio akcentas - miuziklo “Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda” ištrauka, šešiolikto amžiaus karalių meilės istorija, papasakota jautriai, džiaugsmingai, dramatiškai. Aktoriaus K. Smorigino atliekamos arijos “Dangus tau dovanoja aukštį” eilutė tapo viso renginio pagrindine mintimi: dvasiniai dalykai yra svarbesni už turtą, valdžią ,garbę. Renginyje aptartų istorinių asmenybių paveikslai literatūroje ir muzikoje - tai lyg nepakartojamas žvilgsnis ne tik į praeitį, bet ir į save.

Lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Balnienė

2020.09.22, − 2020.10.22
Paroda, skirta Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metams paminėti.

2020.09.15, − 2020.10.02
Paroda "Pauliui Širviui -100"