20171213.02017 m. gruodžio mėn. 12- 13 dienomis mokyklos didžiojoje salėje vyko tradicinė Kalėdinė mugė. Trumpėjančios dienos ir artėjanti žiema primena - viena gražiausių metų švenčių jau ne už kalnų. Visi svarstome, kokia ypatinga dovana per šias Kalėdas nustebinti artimiausius žmones. Pačios geriausios ir mieliausios dovanos yra tos, kurios padarytos rankomis ir džiugina akis ir širdis. Būtent tokių dovanų buvo galima įsigyti mugėje. Gausa ir įvairovė - viską sunku ir išvardinti: kalėdiniai žaisliukai, kalendoriai, dovanų dėžutės, siuviniai, mezginiai, papuošalai, muilai, keramikos dirbiniai, saldumynai ir kepiniai, kalėdinės dekoracijos. Mugės metu veikė jauki kalėdinė svetainė, kurioje buvo galima paragauti ir įsigyti namuose keptų pyragų ir pyragaičių, sausainių, meduolių, išgerti kavos, atsigaivinti arbata. Veikė ir kūrybinės dirbtuvės, kuriose buvo galima pasigaminti kalėdinių žaislų. Mugėje dalyvavo mūsų mokyklos MMB „Skay“ ir svečių MMB iš kelių Kauno gimnazijų. Mugės dalyviai geranoriškai paaukojo 5% nuo pelno mažiesiems gyvūnų prieglaudos augintiniams.

Mielieji, Kalėdų stebuklas atkeliauja ir atneša pakilią nuotaiką, kuria norisi pasidalinti su pačiais artimiausiais.

Buitinių paslaugų skyriaus vedėja Vilija Janina Bujanauskienė