20180113.012018 m. sausio 12 d. mokyklos bibliotekoje vyko renginių ciklo „Atmintis gyva, nes liudija“ rytmetis, skirtas sausio 13 - ajai paminėti. Muzikos ir menų mokytoja D. Rimkevičienė pradėjo renginį mintimi, kad šią dieną nesinori pakilių frazių, patriotinės retorikos, nes Sausio 13 – oji yra šventa kiekvienam lietuviui istorija.

Priminė susirinkusiems į renginį mokiniams ir mokytojams apie prieš 27 – erius metus Lietuvos piliečių vieningumo, dvasinės stiprybės dėka pasiektą pergalę prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų karinę agresiją. Su pagarba prisiminėme tuos, kurie nepretendavo į tautos didvyrius, bet dėl Tėvynės paaukojo gyvybę. Mokytoja pakvietė tylos minute pagerbti Sausio 13 – osios laisvės gynėjus. Mūsų mokyklos mokiniams likimas dovanojo laimę gimti po šių kraupių įvykių, tačiau jaunimas neturėtų pamiršti, kas jiems dovanojo laisvę, viltį ir tikėjimą savo valstybe. Auklių specialybės pirmo kurso mokinė J. Survilaitė labai jautriai atliko dainą „Rudens naktis sustojo“ iš kino filmo „Laisvės kaina. Savanoriai“. Svarbius tų dienų įvykius priminė dokumentinio filmo „1991 m. Sausio 13 osios kronika“ ištraukos. Baigdama renginį menų mokytoja D. Rimkevičienė padėkojo už rimtį ir dėmesį ir palinkėjo būti stiprios dvasios ir niekada nepamiršti, kad BUVOME, ESAME ir LIKSIME VIENYBĖJE.

Muzikos ir meninio ugdymo mokytoja ekspertė Dalia Rimkevičienė