• Svarbiausi dalykai akimis nematomi, o didžiausi stebuklai telpa delne...

• Mes negalime pakeisti praeities, bet galime apmąstyti jos pamokas

Žiemos priėmimas

Nuo 2021 m. vasario mėn. 3d. – 15d. vyksta priėmimas į Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklą. Norintieji įgyti ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjo specialybę ( pagal pirminio ir tęstinio mokymo programas) prašymus kviečiame registruoti per LAMA BPO sistemą. https://profesinis.lamabpo.lt

Mokymo sutarčių sudarymas su pakviestaisiais mokytis 2021 m. vasario 18d. – 19d.

20180316.02018 m. kovo mėn. 12-16 d. mokykloje vyko lietuvių kalbos savaitės, skirtos rašytojui, filosofui Vydūnui, renginiai, kuriuose dalyvavo 9 ir 10 klasių mokiniai, vienuoliktokai (PK-7, AK -7 gr.), dvyliktokai (SV-6, F-6 gr.).

Mokiniams tai buvo puiki proga pasidomėti Vydūno biografija, asmenybe, kūryba. Dailės klasėje veikė kūrybinės dirbtuvės, kuriose devintokai ir mokytoja Eliutė Briedytė Žukovskienė kūrė meninę kompoziciją, skirtą Vydūnui. Lietuvių kalbos kabinete buvo atliekamos įvairios užduotys, pareikalavusios ne tik literatūrinių žinių, bet ir kūrybiškumo. Pamoka “Tamsoje būti šviesa” buvo skirta režisieriaus Z.Putilovo dokumentinio filmo apie Vydūną peržiūrai ir aptarimui. Vyko diskusijos, priminusios poeto D.Kajoko mintį, kad “kelių sandūroje nušvinta tiesa”. Pajutome, kad Vydūno kūrybos temos - žmogus ir tauta, tautų ryšys, tautos siela – yra aktualios ir šiandien. Mokiniai lankėsi bibliotekoje, kurios vedėja I.Markauskienė parengė Vydūno filosofinių, grožinių, publicistinių knygų parodėlę, dvelkiančią didele pagarba tauriam kūrėjui. Renginių sumanytojos ir vykdytojos - lietuvių kalbos mokytoja metodininkė J.Balnienė ir gimnazijos skyriaus vedėja V.Stankevičienė.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė J.Balnienė

2021.01.20, − 2021.02.05