• Naujų mokinių priėmimas. Registruokis https://profesinis.lamabpo.lt/

• Mes negalime pakeisti praeities, bet galime apmąstyti jos pamokas

abituriantams.2021

20180508.002018 m. gegužės 8 d. bibliotekoje vyko renginys, skirtas A.Ramanauskui – Vanagui paminėti. Bibliotekos vedėja I.Markauskienė renginį pradėjo žodžiais, skirtais Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio ginkluotųjų pajėgų vadui, žurnalistui, pedagogui, poetui, kurio 100-ąsias gimimo metines mini Lietuva.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė J.Balnienė apibūdino svarbiausius partizanų poezijos žmogaus bruožus: drąsą ir vyriškumą, pasiryžimą stoiškai ir be iliuzijų pasitikti lemtį, gebėjimą aukotis dėl Tėvynės laisvės. Dvyliktokės (SV-6/F-6 gr.) D. Apolianskaitė, E.Kvietkauskaitė, E.Riliškytė skaitė partizano, poeto B. Krivicko eilėraščius. Geografijos mokytoja ekspertė I.Urbonienė parengė išsamų, skaidrėmis ir filmų ištraukomis iliustruotą pranešimą apie partizanų kovą, Sovietų Sąjungai okupavus Lietuvą: partizaninio karo trukmę, visuotinumą, nepalankų lietuvių partizanams jėgų santykį, partizaninės kovos unikalumą.Renginyje dalyvavę mokiniai atliko mokytojos I.Urbonienės parengtą užduotį ir dalinosi mintimis apie tai, ką įdomaus sužinojo apie šį tragišką Lietuvos istorijos laikotarpį. Bibliotekos vedėja I.Markauskienė parengė gražią knygų parodėlę, o kukli šalia knygų mėlynavusi neužmirštuolių puokštelė nebyliai ragino nepamiršti partizanų nepalaužiamo tikėjimo Lietuvos ateitimi.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė J.Balnienė

2021.06.01, − 2021.06.25
Virtuali paroda "1941 m. birželio tremčių liudijimai"