• Balandžio mėn. 10 - 11 dienos - atvirų durų dienos. Kviečiame!

20180521.002018 m. gegužės 21 d., pirmadienį, Lietuvoje prasideda asociacijos „Investors‘ Forum“ ir skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ rengiama kasmetinė akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“, kurią remia ir mūsų mokyklos bendruomenė.

SV-6 gr. mokiniai, vadovaujami ekonomikos mokytojos metodininkės Laimos Mazilevskienės savaitę pradėjo dalindami mokyklos bendruomenei lankstinukus ,,Neleisk šešėliui augti". Profesijos mokytoja Dovilė Šležaitė šia tema vedė pamokas PKT-7, NT-7 ir SVT-7 grupių mokiniams.

Mokykloje visą savaitę vyks pamokos, skirtos supažindinti mokinius su šešėlinės ekonomikos daroma žala. Šia akcija siekiama atkreipti mokinių dėmesį į šešėlinės ekonomikos daromą žalą mūsų valstybei ir asmeniškai kiekvienam jos gyventojui. Taip pat primenama, kad šešėlyje nusėdantys pinigai – nuslėpti ir nesumokėti mokesčiai į valstybės biudžetą – tai mūsų valstybės piliečiams nesuteiktos kokybiškesnės viešosios paslaugos, neišplėtota infrastruktūra ir mažesnė socialinė piliečių gerovė. Mokėdamas mokesčius nuo savo atlyginimo, žmogus ne tik užsitikrina socialinę apsaugą ligos, motinystės atveju, valstybės išmokas senatvėje, bet ir kaupia stažą, nuo kurio taip pat priklauso senatvės pensijos dydis.

Ekonomikos ir verslumo mokytoja V. Zolubienė