20181012.02018 m. spalio 12 dieną gimnazistai ir pirmakursiai buvo pakviesti į netradicinį renginį „Mokinio dieną“. Visuotinio susirinkimo metu mokinių laukė rimtos užduotys ir šaunios pramogos.

Mokyklos socialinė pedagogė Nijolė Ganusauskienė supažindino su mokinių tarybos nuostatais, mokinių tarybos pirmininko rinkimų tvarka. Kandidatams palinkėjo ištvermės ir sėkmės. Susirinkusiems pravestas „Protų mūšis“, skirtas mokinio dienai. Greičiausi ir daugiausiai žinantys buvo kelionių agento specialybės mokiniai.

Psichologas Tomas Vasiliauskas visų pirmakursių paprašė užpildyti anketas, įvertinti pateiktą veiklą ir pasiūlyti mokiniams aktualias idėjas.

Sunkiausia ir aktualiausia „Mokinio dienos“ dalis – mokinių tarybos pirmininko rinkimai. Kandidatai auklių specialybės mokinė Rūta Kirgetovaitė ir kelionių agento specialybės mokinė Karolina Pilitauskaitė prisistatė mokiniams, išsakė savo vizijas, atsakė į užduotus klausimus. Visuotinio mokinių susirinkimo metu atviru balsavimu paprasta balsų dauguma vienerių metų laikotarpiui buvo išrinkta Karolina Pilitauskaitė, kurią nuoširdžiais plojimais visi pasveikino.

Po įtemptų rinkimų sulaukėme svečių. Saugaus eismo personažas „Katinas šviesoforas“ susirinkusiems pasakojo apie saugų eismą, saugų žmogų kelyje ir noriai dalino atšvaitus.

Šaunios pramogos „Lobio paieška“ organizatorė psichologė Dalia Vasiliauskienė supažindino pirmakursius ir gimnazistus su paieškos taisyklėmis. Mokiniai, susiskirstę į dvi komandas spruko ieškoti lobio pagal gautas užduotis. Nei vienas nesitikėjo, jog lobis buvo visai čia pat – pas pavaduotoją ugdymui Sigitą Vyšniauskaitę. Turbūt tai ir buvo sunkiausia užduotis – surasti pavaduotoją !

Įvyko netradicinis renginys mokiniams, o gal jis taps tradiciniu: su rinkimais, lobiais ir naminiu pyragu su mėtų arbata...

Socialinė pedagogė Nijolė Ganusauskienė, kuruojanti mokinių tarybos veiklą.