Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19; el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

  • Išsilavinimas yra turtas, kuris bus su tavimi, kad ir kur tu beeitum

  • Kuo labiau tobulinamės, tuo nuostabiau atrodo viskas aplinkui

  • Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą

  • Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų

  • Kiekvienas, kuris nustoja mokytis, pasensta

Priėmimo į profesines mokyklas tvarka

Stojančiųjų registracija ir prašymų mokytis pagal formaliojo profesinio mokymo programas pateikimas, duomenų ir dokumentų pateikimas LAMA BPO informacinėje sistemoje vyksta nuo gegužės 20 d. Pagrindinio priėmimo prašymų registracija vyks iki rugpjūčio 7 d. Vidurinį išsilavinimą turintiems asmenims iki rugpjūčio 12 d.

Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla suteiks pagalbą pildant prašymus internetu stojantiesiems, kurie atvyks į mokyklą adresu V. Krėvės pr. 84, Kaunas.

Darbo laikas I-IV 9:00-16:30, V 9:00-15:30. Dėl priėmimo mokytis galite konsultuotis telefonais (8 37) 31 05 19 ir (8 37) 31 20 32; el. p. mokykla@kbpvm.lt

 

STOJANČIŲJŲ Į 9 IR 10 KLASES DOKUMENTAI

PRIĖMIMAS Į PROFESINIO MOKYMO ĮSTAIGAS

PASIRINKIMO GALIMYBĖS 2020 METŲ BENDROJO PRIĖMIMO Į FORMALIOJO
PROFESINIO MOKYMO PROGRAMAS TERMINAI

 

 

20181012.02018 m. spalio 12 dieną gimnazistai ir pirmakursiai buvo pakviesti į netradicinį renginį „Mokinio dieną“. Visuotinio susirinkimo metu mokinių laukė rimtos užduotys ir šaunios pramogos.

Mokyklos socialinė pedagogė Nijolė Ganusauskienė supažindino su mokinių tarybos nuostatais, mokinių tarybos pirmininko rinkimų tvarka. Kandidatams palinkėjo ištvermės ir sėkmės. Susirinkusiems pravestas „Protų mūšis“, skirtas mokinio dienai. Greičiausi ir daugiausiai žinantys buvo kelionių agento specialybės mokiniai.

 

Psichologas Tomas Vasiliauskas visų pirmakursių paprašė užpildyti anketas, įvertinti pateiktą veiklą ir pasiūlyti mokiniams aktualias idėjas.

Sunkiausia ir aktualiausia „Mokinio dienos“ dalis – mokinių tarybos pirmininko rinkimai. Kandidatai auklių specialybės mokinė Rūta Kirgetovaitė ir kelionių agento specialybės mokinė Karolina Pilitauskaitė prisistatė mokiniams, išsakė savo vizijas, atsakė į užduotus klausimus. Visuotinio mokinių susirinkimo metu atviru balsavimu paprasta balsų dauguma vienerių metų laikotarpiui buvo išrinkta Karolina Pilitauskaitė, kurią nuoširdžiais plojimais visi pasveikino.

Po įtemptų rinkimų sulaukėme svečių. Saugaus eismo personažas „Katinas šviesoforas“ susirinkusiems pasakojo apie saugų eismą, saugų žmogų kelyje ir noriai dalino atšvaitus.

Šaunios pramogos „Lobio paieška“ organizatorė psichologė Dalia Vasiliauskienė supažindino pirmakursius ir gimnazistus su paieškos taisyklėmis. Mokiniai, susiskirstę į dvi komandas spruko ieškoti lobio pagal gautas užduotis. Nei vienas nesitikėjo, jog lobis buvo visai čia pat – pas pavaduotoją ugdymui Sigitą Vyšniauskaitę. Turbūt tai ir buvo sunkiausia užduotis – surasti pavaduotoją !

Įvyko netradicinis renginys mokiniams, o gal jis taps tradiciniu: su rinkimais, lobiais ir naminiu pyragu su mėtų arbata...

 

Socialinė pedagogė Nijolė Ganusauskienė, kuruojanti mokinių tarybos veiklą.

 

Nuotraukų galerija

Naujienų archyvas

Powered by mod LCA

Svetainėje lankosi 59 svečiai ir nėra prisijungusių narių

iso9001

pd

pasiekimai

Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19, el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

logo.PPARLSUOmniteksBaltijalogo.kaunoMuziejuslogo.dirbalogo.lovejob

 

 Kviečiame mokytis Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje!

 

Prašymų mokytis teikimas vyksta www.lamabpo.lt