20181019.002018 m. spalio 19 d. gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo Europos Komisijos informacijos ir tinklų agentūros organizuojamoje ES kibernetinio saugumo mėnesio viktorinoje bei pasitikrino savo žinias apie kibernetinį duomenų ir informacijos saugumą atlikdami testus.

Pastaruoju metu vis dažniau girdime pranešimus apie informacijos saugos įvykius, susijusius su informacinių sistemų užvaldymu, informacijos nutekinimu, suklastojimu, sunaikinimu ar jautrių duomenų perėmimu. Dažnai tokie incidentai būna susiję su žinių trūkumu, todėl svarbu informuoti mokinius apie kibernetinių atakų tipus, priemones, kurios yra naudojamas, siekiant įsilaužti į kompiuterį, ir apsisaugojimo galimybes.

Mokiniai sužinojo, kokie yra saugūs slaptažodžiai, kaip atpažinti galimas kibernetines atakas, kaip saugiai naršyti internete, kaip apsaugoti mobiliuosius įrenginius

Ekonomikos ir verslumo mokytoja V. Zolubienė