• Naujų mokinių priėmimas. Registruokis https://profesinis.lamabpo.lt/

• Mes negalime pakeisti praeities, bet galime apmąstyti jos pamokas

20181025.0Spalio 25-tąją, teisės pagrindų vyr. mokytoja R. Paulauskaitė-Pranaitė pakvietė mokyklos mokinius į jau tradicija tampančią atvirą paskaitą, skirtą LR Konstitucijos dienai paminėti.

Paskaitos metu mokytoja supažindino renginio dalyvius su LR Konstitucijos sandara bei turiniu, valdžios institucijomis ir jų galiomis, pristatė konstitucines kiekvieno asmens teises, pareigas ir garantijas.

Renginio pabaigoje dalyviai turėjo praktinę galimybę išbandyti bei padiskutuoti, kaip LR Konstituciją galime pritaikyti spręsdami kasdienes situacijas ir iškilusias problemas. Kaip pastebėjo Teisės pagrindų mokytoja, išmanyti LR Konstituciją ne tik kiekvieno piliečio pareiga, bet ir garbės reikalas. O auganti pilietiška ir kritiškai mąstanti jaunuolių karta yra tvirtos valstybės pamatas.

Renginių nėra