20181025.002018 m. spalio 25 dieną teisės pagrindų vyresnioji mokytoja R. Paulauskaitė-Pranaitė pakvietė mokyklos mokinius į paskaitą, skirtą LR Konstitucijos dienai paminėti. Mokytoja supažindino susirinkusiuosius su LR Konstitucijos sandara bei turiniu, valdžios institucijomis ir jų galiomis, pristatė konstitucines kiekvieno asmens teises, pareigas ir garantijas.

Gimnazijos klasių mokiniai rinkosi į istorijos kabinetą. Mokytoja Laima Šližytė jiems parengė žinių patikrinimo testą, kuris padėjo išsiaiškinti geriausiai žinančius Konstitucijos istoriją - tai Vilma Rauzaitė, Greta Buragaitė, Gabrielė Bajerčiūtė, Jolita Leonavičiūtė, Airida Našatapova.

Išmanyti Konstituciją yra ne tik kiekvieno piliečio pareiga, bet ir garbės reikalas, o auganti pilietiška ir kritiškai mąstanti jaunuolių karta yra tvirtos valstybės pamatas

Rugilė Paulauskaitė - Pranaitė, teisės pagrindų vyr. mokytoja
Laima Šližytė, istorijos mokytoja