• Naujų mokinių priėmimas. Registruokis https://profesinis.lamabpo.lt/

• Mes negalime pakeisti praeities, bet galime apmąstyti jos pamokas

20181113.002018 m. lapkričio 13 d. KBPVM bendrabučio gyventojai susirinko į Moliūgiadienio šventę. Visi atkreipė dėmesį į originaliai ir išradingai, įvairiaspalviais rudens lapais išpuoštą salę, ant stalų išdėstytus įvairių dydžių, rūšių moliūgus.

Renginio vedėjos Agnė Citrinavičiūtė ir Samanta Kavaliauskaitė, skambant švelniai ,,Rudens muzikos" melodijai, papasakojo apie moliūgus ir jų panaudojimą. Buvo pristatyti populiarių valgių iš moliūgų receptai. Pasakojimą lydėjo skaidrių demonstravimas. Aktyvūs ir linksmai nusiteikę gyventojai dalyvavo konkurse – „Nupiešk savo moliūgą“. Nugalėtojai buvo apdovanoti mielais rankų darbo suvenyrais ir padėkomis. Vakaro pabaigoje, visi susėdo prie arbatos puodelio paragauti Karolinos Pilitauskaitės, Airidos Ačaitės ir Kamilės Gudmantaitės pagamintų skanėstų.

Šis renginys labiau suartino bendrabučio gyventojus ir praskaidrino rudens vakarą.

Bendrabučio auklėtoja Nijolė Stankevičiūtė

Renginių nėra