• Svarbiausi dalykai akimis nematomi, o didžiausi stebuklai telpa delne...

• Mes negalime pakeisti praeities, bet galime apmąstyti jos pamokas

Žiemos priėmimas

Nuo 2021 m. vasario mėn. 3d. – 15d. vyksta priėmimas į Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklą. Norintieji įgyti ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjo specialybę ( pagal pirminio ir tęstinio mokymo programas) prašymus kviečiame registruoti per LAMA BPO sistemą. https://profesinis.lamabpo.lt

Mokymo sutarčių sudarymas su pakviestaisiais mokytis 2021 m. vasario 18d. – 19d.

20181116.02018 m. lapkričio 16 dieną mokykloje vyko renginys „Raktas tolerancijos dienai”.

Visą savaitę iki tolerancijos dienos dailės mokytoja Eliutė Briedytė – Žukovskienė su mokiniais iš popieriaus karpė raktus, kalbėjosi apie toleranciją. Visas mintis apie tai mokiniai surašė ant raktų.

Socialinė pedagogė Nijolė Ganusauskienė ir auklių grupės mokinė Gabrielė Selevaitė sugalvojo kaip vaizdžiai ir išraiškingai pademonstruoti tai, jog galime pasitikėti savimi bei būti tolerantiški kitokiems.

Psichologė Dalia Vasiliauskienė toleranciją susiejo su saviverte. Su mokiniais aiškintasi, kokią savivertę turintys žmonės yra labiau netolerantiški. Mokiniai aktyviai įsitraukė į diskusijas apie žemą ar aukštą savivertę, jų išraišką žmonių elgesy ir buvo pakviesti ieškoti rakto, galinčio “atrakinti” mūsų pagarbą, gerumą, atjautą, nuoširdumą. Na, o pažiūrėję filmuką “Poilus” mokiniai buvo pakviesti pamąstyti apie tai, dėl ko mes vienaip ar kitaip elgiamės.

Psichologė Dalia Vasiliauskienė

2021.01.20, − 2021.02.05