• Naujų mokinių priėmimas. Registruokis https://profesinis.lamabpo.lt/

• Mes negalime pakeisti praeities, bet galime apmąstyti jos pamokas

20181115.002018 m. lapkričio 13, 14, 15 dienomis mokykloje vyko „Etninės kultūros savaitė“. Savaitės tikslas - prisiminti Baltų kultūros palikimą, jį palyginti su lietuvių tautine kultūra, išmokti pasigaminti suvenyrą.

Nurodytomis valandomis mokiniai galėjo lankytis užsiėmimuose ir išmokti pasigaminti suvenyrus su baltų ženklais, naudojant gamtines medžiagas, popierių. Taip pat prisiminti arba išmokti siuvinėti kryželiu, išmokti vilnos vėlimo technikos naudojant vėlimo adatą. Mokiniams buvo pasiūlyta pasižiūrėti (Youtube) filmuotą medžiagą apie Baltų kultūros savitumą, liaudies amatų muziejuose saugomą palikimą, pasidomėti lietuvių tradicinėse juostose įamžintais ženklais. Ši savaitė dar kartą leido prisiliesti prie istorinio kultūrinio tautos palikimo ir išmokti pasigaminti mielą suvenyrą. Aktyvios užsiėmimų dalyvės surengė savo darbelių parodėlę. Šių mokinių darbeliai džiugino mokyklos bendruomenę, tai Aistės Paplauskaitės, Ievos Vilkauskaitės, Ernestos Vainauskaitės, Jolitos Leonavičiūtės, Gabrielės Bajerčiūtės, Gretos Mickevičiūtės, Gabrielės Selevaitės, Paulinos Stašaitytės, Renatos Šidlovskaitės, Aistės Rakauskaitės, Rūtos Vaškevičiūtės, Ritos Kunickienės. Užsiėmimus vedė floristikos profesijos mokytoja ekspertė Jolanta Malijonienė, dailės vyresnioji profesijos mokytoja Eliutė Briedytė-Žukovskienė, istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Laima Šližytė.

Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Laima Šližytė

Renginių nėra