20181128.002018 m. lapkričio 28 dieną vyko MEPA projekto renginys apie Europos Parlamentą. Apie Europos Parlamento veiklą, tikslus, uždavinius kalbėjo teisės vyresnioji profesijos mokytoja Rugilė Pranaitė Paulauskaitė.

Lietuvos Europos parlamentarų veiklą apibūdino istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Laima Šližytė. Mokinė Monika Dagilytė pristatė vienuolikos Lietuvos Europos parlamentarų veiklą. Mokiniai išgirstas žinias įtvirtino atsakydami į mokytojų užduotus klausimus ir atliko testą. Dalyvavo gimnazijos klasių mokiniai. Mokykloje trečiame aukšte parengtas informacinis stendas suteikiantis žinių apie Europos Parlamentą. Daugiausiai teisingų atsakymų į testo klausimus atsakė JūratėPunytė, AiridaNašatapova, Malvina Palaitytė, Gytis Visockis, Ema Kavaliauskaitė, Samanta Pikalauskaitė.

Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Laima Šližytė

Renginių nėra