20181210.02018 m. gruodžio 10 d. mokykloje buvo filmuojama TV-3 laida „Tavo supergalia“. Laidos vedėjas Vitalijus Cololo domėjosi kelionių agento specialybe – filmavo kelionių geografijos pamoką „Kalėdinės ekskursijos po Lietuvą“.

Mokiniai pristatė maršrutus, diskutavo apie lankytinų objektų ir edukacinių programų įvairovę, tinkamą pasirinkimą. Kelionių agento specialybės besimokančios Karolina ir Skaistė atsakė į klausimą, kodėl pasirinko šią specialybę. Geografijos mokytoja ekspertė Ilona Urbonienė pasakojo apie mokymo programas, kelionių agentui būtinas savybes.

Kelionių agentūroje „Travel Oasis“ mokiniai specialybės žinias taikė praktikoje – konsultavo klientus, aiškino apie jų pasirinktos kelionės ypatumus. Mūsų mokyklos mokiniai ir pedagogai labai laukia TV-3 laidos „Tavo supergalia“ ir tiki, kad žiūrovai sužinos įdomių ir naudingų faktų apie kelionių agento specialybę.

Profesijos mokytoja ekspertė Ilona Urbonienė