20181220.002018 m. gruodžio 17-20 dienomis 9,10 ir 11 klasių mokiniai rašė dėkingumo laiškus „Dėkinga širdis – stebuklų magnetas“. Laiškuose perskaitėme daug gražių minčių, todėl skubame su džiaugsmu jas pacituoti.

„Esu dėkinga Visatai, kad galiu naktį matyti jos didingą žvaigždyną, skaičiuoti nukritusias žvaigždes...“

„Esu dėkingas už tai, ką turiu čia ir dabar...

„Už suteiktą gyvybę ir kad padedi man užaugti...“

„Už tai, kad galiu svajoti ir siekti savo svajonių...“

„Esu dėkinga gyvenimui už tai, kad mano artimieji ir draugai yra sveiki ir laimingi...“

„Už tai, kad esi šalia, visada mane paskatini, būni šalia kai man labai sunku...“

Senovėje buvo tikima, kad Kūčios ir Kalėdos užbaigia senąjį metų ciklą ir po jo prasideda naujasis, kurį pasitikti reikia atitinkamai pasiruošus, apsivalius ir kūną, ir sielą. Tad tikiu, kad Mūsų naujasis metų ciklas prasidės paprastu, nuoširdžiu „Padėkos laišku“, kurį parašėme mamai, pirmajai mokytojai, tetai, Visatai, Dievui. Tačiau daugiausia dėkingumo laiškų gavo draugai už daugelį dalykų - už palaikymą visur ir visada, už rūpestį, kai esi ligos patale, už pasitikėjimą ir galimybę tikėti draugu, už geras emocijas, už daug pasakiško laiko ir prisiminimus. Už daug dalykų, kurie dar bus.

Socialinė pedagogė Nijolė Ganusauskienė, organizavusi dėkingumo laiškų rašymą