• Naujų mokinių priėmimas. Registruokis https://profesinis.lamabpo.lt/

• Mes negalime pakeisti praeities, bet galime apmąstyti jos pamokas

20190122.02019 m. sausio 22 dieną vyko atvira geografijos pamoka „Viena valstybė – du žemynai“, kurią vedė mokytoja ekspertė Ilona Urbonienė.

Mokinės Gerda Balžekaitė, Ema Kavaliauskaitė, Skaistė Galkutė supažindino su Turkijos geografiniais ypatumais, šioje šalyje vystomomis pramonės ir žemės ūkio šakomis, įspūdingomis lankytinomis vietomis: Kapadokija, Pamukale, Stambulu, Efesu. Mokiniai atliko užduotis, kurias parengė kelionių agento specialybės mokinės. Pamoką apibendrino ir savo įspūdžiais dalijosi auklių specialybės besimokanti Rūta Kirgetovaitė, kuri dalyvavo projekte „Mokslo skruzdės“.

Ši pamoka – tai įrodymas, kad mokytojas vis dažniau tampa vedliu, konsultantu, organizatoriumi, gebančiu atrinkti aktualų ugdymo turinį, pasiūlyti tinkamus mokymosi metodus, skiepyti mokiniams gebėjimus mokytis ir mokykloje, ir už jos ribų. Smagu, kai abu – mokytojas ir mokinys yra aktyvūs mokymo(si) proceso dalyviai, geba pabėgti nuo rutinos ir pajusti atradimo džiaugsmą.

Geografijos mokytoja ekspertė Ilona Urbonienė

Renginių nėra