20190313.02019 m. kovo 13 d. bibliotekoje vyko renginys „Nepriklausomybės keliu“. „...Į mintis ateina giesmės eilutės „Ir žodis tapo kūnu“. Kaip dieviško stebuklo dalis, kaip įrodymas, kad pasaulį vis dėlto valdo ne pyktis ir prievarta, o teisingumas ir viltis. Viltis, kuri pildosi, ir kiekvienas, savo gyvenimu patyręs tą išsipildymą, visada žinos atsakymą į klausimą, kokia laisvės kaina ir kokia gyvenimo prasmė...“,- renginio įžangoje kalbėjo bibliotekos vedėja. Dar kartą visus pasveikinusi su mūsų valstybės Nepriklausomybės atkūrimo diena, pakvietė kelionių agento grupės mokines Karoliną, Gerdą. Kamilę, Samantą, Emą, Skaistę ir profesijos mokytoją ekspertę Iloną Urbonienę papasakoti apie mūsų gimtąjį Kauną, „Laikinąją sostinę“, kuriai šiemet 100 metų. Tai buvo puikus pasakojimas apie provincijos miestelio šuolį į modernią sostinę.

Bibliotekos vedėja Ina Markauskienė

Renginių nėra