20190322.02019 m. kovo 22 d. mokykloje vyko renginys „Pasveikinkim vieni kitus“, skirtas 12-tokams ir 10-tokams. Mokinius sveikino mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Sigita Vyšniauskaitė.

Vienuoliktokės pasekė pasaką apie laimę ir palinkėjo dvyliktokams kantrybės, sėkmingai pasiekti mokslo viršūnę. Gimnazijos skyriaus vedėja Vita Stankevičienė pasveikino visus mokinius, pasiekusius gerų rezultatų konkursuose, o apdovanojimus jiems įteikė mokyklos direktorė Sniega Marčiukaitienė. Paskelbus nominacijas „Metų keliautojas“, „Metų sportininkas“ ir „Metų balsas“, apdovanojimus pelnė A.Koniečnas, N.Liaudenskaitė, R.Kirgetovaitė. Dvyliktokai nuoširdžiai padėkojo auklėtojoms, mokytojams, mokyklos vadovams.10-tokų auklėtoja E. Briedytė Žukovskienė ir PK-7 gr. auklėtoja R.Rutkauskienė žaismingai apibūdino smalsiausius, linksmiausius, rimčiausius, darbščiausius, labiausiai užjaučiančius mokinius ir įteikė jiems dovanėles. Renginį gražiai vedė muzikos ir meninio ugdymo mokytoja D. Rimkevičienė. Gera buvo pabūti kartu, prisiminti smagias akimirkas, pasidžiaugti pavasariška nuotaika mokykloje.

Jūratė Balnienė, lietuvių kalbos mokytoja