20190513.02019 m. gegužės 13 d. vyko dailyraščio konkursas, skirtas iškiliai ir tauriai asmenybei – rašytojui Vaižgantui.

Gimnazijos klasių mokiniai stengėsi kuo gražiau perrašyti apysakos „ Dėdės ir dėdienės“ ištrauką, prisiminė,kad rašymas ranka lavina, padeda išlaikyti individualumą.Lietuvių kalbos mokytojoms R.Boreikienei,D.Šalčiuvienei, J.Balnienei buvo nelengva išrinkti geriausius iš viso būrio renginyje dalyvavusių mokinių. Renginio metu pasidomėjome, kodėl straipsnyje „ Juozas Tumas – Vaižgantas - ekscentriškas kaunietis “ memorialinio buto - muziejaus vedėjas A.Pakėnas teigia, kad Vaižgantas buvo populiariausias kaunietis, apie kurio gyvenimą   sklido daugybė įdomių ir linksmų istorijų. Renginio dalyvių puikia nuotaika ir konkurso rezultatais pasidžiaugė bendrojo ugdymo skyriaus vedėja V.Stankevičienė, palinkėjusi nepamiršti dailaus rašto svarbos ir pagarbos gimtajai kalbai.

Jūratė Balnienė, lietuvių kalbos mokytoja

Renginių nėra