• Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

201909022019 m. rugsėjo 2 d. mokiniai ir mokytojai dalyvavo Mokslo ir žinių šventėje. Gimnazistus ir po vidurinės mokyklos pasirinkusius specialybės studijas mokinius sveikino mokyklos direktorė S. Marčiukaitienė, pasidžiaugusi, kad mokslo žinių sieks visas būrys optimistiškai nusiteikusių mokinių, kuriems ne tik perteiks žinias, bet ir išties draugišką pagalbos ranką įvairių bendrojo lavinimo dalykų ir specialybės mokytojai.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Vyšniauskaitė visiems palinkėjo ryžto, tikėjimo savo jėgomis, draugiškumo. Mokiniams buvo pristatytos skyrių vedėjos – V. Stankevičienė, V. Bujanauskienė ir L. KaubrienėStunženienė. Savo muzikiniu talentu ir charizma visus pakerėjo renginio viešnia, VDU Muzikos akademijos II kurso studentė Martyna Varslauskaitė. Renginį vedė gražus duetas – šventės scenarijų sukūrusi muzikos ir meninio ugdymo mokytoja ekspertė D. Rimkevičienė ir reklamos specialybės II kurso mokinė Miglė Rimkevičiūtė. Įspūdingą floristinę scenos dekoraciją šventės dalyviams dovanojo mokyklos floristikos mokytoja ekspertė J. Malijonienė. Pasibaigus šventei salėje, klasėse vyko „Gerumo pamoka“, kurią vedė grupių auklėtojai. Naujus mokslo metus pasitinkame su gera nuotaika, pasiryžimu įveikti visus sunkumus ir tikėjimu, kad šią dieną išgirsti linkėjimai tikrai išsipildys.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė J. Balnienė

2020.09.22, − 2020.10.22
Paroda, skirta Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metams paminėti.

2020.09.15, − 2020.10.02
Paroda "Pauliui Širviui -100"