• Svarbiausi dalykai akimis nematomi, o didžiausi stebuklai telpa delne...

• Mes negalime pakeisti praeities, bet galime apmąstyti jos pamokas

Žiemos priėmimas

Nuo 2021 m. vasario mėn. 3d. – 15d. vyksta priėmimas į Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklą. Norintieji įgyti ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjo specialybę ( pagal pirminio ir tęstinio mokymo programas) prašymus kviečiame registruoti per LAMA BPO sistemą. https://profesinis.lamabpo.lt

Mokymo sutarčių sudarymas su pakviestaisiais mokytis 2021 m. vasario 18d. – 19d.

201909022019 m. rugsėjo 2 d. mokiniai ir mokytojai dalyvavo Mokslo ir žinių šventėje. Gimnazistus ir po vidurinės mokyklos pasirinkusius specialybės studijas mokinius sveikino mokyklos direktorė S. Marčiukaitienė, pasidžiaugusi, kad mokslo žinių sieks visas būrys optimistiškai nusiteikusių mokinių, kuriems ne tik perteiks žinias, bet ir išties draugišką pagalbos ranką įvairių bendrojo lavinimo dalykų ir specialybės mokytojai.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Vyšniauskaitė visiems palinkėjo ryžto, tikėjimo savo jėgomis, draugiškumo. Mokiniams buvo pristatytos skyrių vedėjos – V. Stankevičienė, V. Bujanauskienė ir L. KaubrienėStunženienė. Savo muzikiniu talentu ir charizma visus pakerėjo renginio viešnia, VDU Muzikos akademijos II kurso studentė Martyna Varslauskaitė. Renginį vedė gražus duetas – šventės scenarijų sukūrusi muzikos ir meninio ugdymo mokytoja ekspertė D. Rimkevičienė ir reklamos specialybės II kurso mokinė Miglė Rimkevičiūtė. Įspūdingą floristinę scenos dekoraciją šventės dalyviams dovanojo mokyklos floristikos mokytoja ekspertė J. Malijonienė. Pasibaigus šventei salėje, klasėse vyko „Gerumo pamoka“, kurią vedė grupių auklėtojai. Naujus mokslo metus pasitinkame su gera nuotaika, pasiryžimu įveikti visus sunkumus ir tikėjimu, kad šią dieną išgirsti linkėjimai tikrai išsipildys.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė J. Balnienė

2021.01.20, − 2021.02.05