• Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

20191025.002019-10-25 dieną mokykloje minėjome Konstitucijos dieną. Renginiai buvo skirti akcijai "Konstitucija gyvai" įgyvendinti. Per pilietinių pagrindų pamokas I ir II gimnazijos klasių mokiniai piešė plakatus, kurie buvo eksponuojami II a. foje. Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Laima Šližytė vedė Konstitucijos istorijos pamoką, susirinkusiems mokiniams priminė rašytinių dokumentų - Konstitucijų atsiradimo istoriją. Pasitikrindami žinias mokiniai atliko testą.

Teisės pagrindų vyr. mokytoja Rugilė Paulauskaitė-Pranaitė vedė viktoriną - protmūšį "Konstitucijos žinovas", kuriame dalyvavo visų klasių atstovai pasidalinę į komandas. Mokiniai atsakinėjo į vaizdinius klausimus, sprendė logines - praktines užduotis bei atsakinėjo į testinius klausimus blic turnyre. Viktoriną laimėjo  NT-9/1 grupės mokinių komanda "Braškytės".

Konstitucijos išmanymas - kiekvieno piliečio pareiga, tik žinodami pagrindinį Lietuvos Respublikos įstatymą, galėsime tinkamai įgyvendinti savo teises, naudotis laisvėmis bei laikysimės pareigų.

Teisės pagrindų vyr. mokytoja Rugilė Paulauskaitė-Pranaitė
Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja L. Šližytė