• Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

20200113.02020 m. sausio 13 – ąją minėjome Laisvės gynėjų dienos 29 – ąsias metines. Žuvusiųjų už valstybės Nepriklausomybės atminimą pagerbėme klasėse uždegdami žvakeles. Muzikos ir meninio ugdymo mokytoja ekspertė D. Rimkevičienė, tų tragiškų dienų dalyvė, pravedė pilietiškumo pamoką, primindama istorines 1991 – ųjų metų akimirkas, parodžiusias visam pasauliui lietuvių vienybę, pasiaukojimą ir begalinį laisvės troškimą.

Dokumentinio filmo ištrauka priminė, kad nebuvo išvengta aukų, jas pagerbėme tylos minute. Sukrečiantys šio filmo vaizdai – tai atminimas Lietuvos gynėjų, kurie savo rankomis laikė apglėbę ne svetimą, o savo žemę, o į automatų šūvius atsakė skanduodami: „Lie – tu – va!“. Erikos Masytės dainoje „Laisvė“ nuskambėjo labai svarbi mintis – Lietuva apgynė save ir išliko, to pamiršti negalime. Mokyklos fojė buvo eksponuojami mokinių šiai progai nupiešti piešiniai.

Lietuvių k. mokytoja metodininkė J. Balnienė

Renginių nėra