• Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

20200210.02020 m. vasario 10 d. 10-12 klasių mokiniai dalyvavo pamokoje - kūrybinėse dirbtuvėse „ Atminties paralelės“. Žiūrėdami mokytojos R. Boreikienės pateiktas skaidres, mokiniai sužinojo įdomių faktų apie poetą Antaną Baranauską, kurio 185-ąsias gimimo metines mini Lietuva, ir poemą „Anykščių šilelis“. Mokiniai atliko testą, įtvirtindami savo žinias.

Įspūdingai skambėjo repo stiliumi atliktos V. Bareikio dainos „Anykščių šilelis“ ir korėjiečių kalba tradiciniu giedojimo būdu atliktos poemos ištraukos įrašas. Mokytoja D. Šalčiuvienė visus įtraukė į judesių ir garsų pasaulį, neatsiejamą nuo garsiosios poemos dvasios.Mokytoja J. Balnienė ir KA-8 gr. mokinė E. Kavaliauskaitė pateikė parodoje „Nukirstas medis – persodintas žmogus“ pamatytas istorijas , atspindinčias žūtbūtinę Kaune gyvenančių žmonių kovą už medžių išsaugojimą. Nukirsta kiemo galerijos akacija, Smetonos alėjos kaštonų egzekucija , dviskiaučio ginkmečio išsaugojimas ir kitos istorijos – tai tarsi Anykščių šilelio tragiško likimo tąsa. Ir mokiniai, ir mokytojos kūrė koliažą – šilelio paveikslą, vadovaudamiesi fluksus judėjimo įkūrėjo J.Mačiūno mintimi, kad menas prieinamas visiems ir gali būti kuriamas visų, kad menas gali būti paprastas, žaismingas, natūralus. Savo profesinėmis žiniomis draugiškai pasidalino dailės mokytoja Eliutė Briedytė Žukovskienė ir muzikos ir meninio ugdymo mokytoja D. Rimkevičienė. Kad fluxus menininkai atstovauja nekonvencionaliam mąstymo būdui, kuris yrs priešprieša rutinai, įsitikinome bandydami atspėti, kokie šilelio augalai yra paslėpti mokytojos E. Briedytės Žukovskienės pagamintose dėžutėse. Gamta ir žmogaus dvasingumas , XIX ir XXI amžius, muzika ir literatūra, dailė ir literatūra – tai tos paralelės, kurios kalba apie žmogų krizinėje situacijoje, žadina sąmoningumą, autentiško gyvenimo ilgesį.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Jūratė Balnienė

2020.09.22, − 2020.10.22
Paroda, skirta Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metams paminėti.

2020.09.15, − 2020.10.02
Paroda "Pauliui Širviui -100"