• Svarbiausi dalykai akimis nematomi, o didžiausi stebuklai telpa delne...

• Mes negalime pakeisti praeities, bet galime apmąstyti jos pamokas

Žiemos priėmimas

Nuo 2021 m. vasario mėn. 3d. – 15d. vyksta priėmimas į Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklą. Norintieji įgyti ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjo specialybę ( pagal pirminio ir tęstinio mokymo programas) prašymus kviečiame registruoti per LAMA BPO sistemą. https://profesinis.lamabpo.lt

Mokymo sutarčių sudarymas su pakviestaisiais mokytis 2021 m. vasario 18d. – 19d.

20200228.02020 m. vasario 28 d. mokykloje vyko tradicinis renginys „Pasveikinkim vieni kitus“, skirtas dešimtokams, dvyliktokams ir mokiniams, išeinantiems į ilgalaikę praktiką. Mokinius sveikino ir geriausiai besimokantiems diplomus įteikė mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui S. Vyšniauskaitė. Dvyliktokės pasekė alegorinę pasaką apie draugiškumo, gebėjimo susitelkti, susivienyti galią.

III kurso mokinė R. Kirgetovaitė padėkojo grupių auklėtojams ir mokytojams už kantrybę ir pagalbą siekiant užsibrėžtų tikslų. Sėkmės išeinantiesiems į praktiką palinkėjo mokytoja R. Rutkauskienė. Gimnazijos skyriaus vedėja V. Stankevičienė pasveikino ir apdovanojo mokinius, aktyviausiai dalyvavusius įvairiuose konkursuose,renginiuose ir sporto varžybose.Buitinio skyriaus vedėja V. Bujanauskienė pasveikino baigusias floristikos kursą mokines, kurios nuolat džiugino ir puošė mokyklą savo darbais, pelniusiais ne tik respublikinius, bet ir tarptautinius apdovanojimus, ir sugrupės auklėtoja J. Malijoniene įteikė kvalifikacijos pažymėjimus. Renginį gražiai vedė muzikos ir meninio ugdymo mokytoja D. Rimkevičienė. Smagu pasidžiaugti pasiektais rezultatais, bendru mokinių ir mokytojų darbu, pasvajoti apie įdomią veiklą ateityje.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė J. Balnienė

2021.01.20, − 2021.02.05