nuotolinis2Nuo kovo 30 d. karantino metu ugdymo/ mokymo procesas vykdomas nuotoliniu būdu:

1. Visiems mokiniams informacija teikiama elektroninio dienyno TAMO pranešimais.
  2. Nuotoliniam mokymui naudojama:
    • MOODLE platforma,TAMO aplinka ir kitos grupėje sutartos IKT priemonės.
  3. Kiekvieną dieną pamokos vyksta pagal pamokų tvarkaraštį, kuris skelbiamas mokyklos puslapyje adresu: www.verslas.kaunas.lm.lt
  4. Mokytojai kiekvieną penktadienį TAMO dienyno pranešimu pateikia kitos savaitės pamokų informaciją:
    • mokymo(-si) būdą (sinchroninis ar asinchroninis); pamokos temą, užduotis ir grįžtamojo ryšio sąlygas (užduočių atlikimo ir pateikimo terminus, vertinimo formas ir kt. sąlygas).
  5. Visus klausimus, susijusius su nuotoliniu mokymu, padeda spręsti grupių vadovai.