• Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

20201022.002020 m. spalio 22 d. auklės specialybės mokinės dalyvavo integruotoje etikos ir biologijos pamokoje „Žolynų takeliais į sveikatos kelią“, skirtą vaistinių augalų žiniuonės Eugenijos Šimkūnaitės metams pažymėti. Pamoką vedė mokytojos Sigita Grigaliūnienė ir Milda Pavilonytė.

Pamokos dalyviai susipažino su vaistiniais ir kambariniais augalais, jų nauda, auginimu ir priežiūra.

„Eugenija Šimkūnaitė – farmacininkė, žolininkė, dažnai buvo vadinama Lietuvos Žiniuone, Žolių karaliene. Sukaupusi didžiulį žinių lobyną, žymioji žolininkė savitai ir subtiliai tomis žiniomis dalindavosi su žmonėmis. Jos paskaitų pasiklausyti ateidavo šimtai. O dešimčių ir šimtų auditorijos jos patarimų laukdavo per radiją“, - taip pristatydama mokyklos bibliotekoje veikiančią leidinių parodą kalbėjo bibliotekos vedėja Ina Markauskienė.

Organizatoriai

Renginių nėra