20161130.002016 metų lapkričio 30 d. Palemono gimnazijoje svečiavosi ir patirtimi dalinosi Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos floristikos mokytoja ekspertė Jolanta Malijonienė ir FT-5 grupės mokiniai. Gimnazijos mokiniai turėjo unikalią galimybę išgirsti praktinių patarimų, kaip sukurti kalėdines kompozicijas.

Florisčių teigimu, Advento puošybai dažniausiai naudojamos natūralios, neblizgios medžiagos- dažnai tai būna įvairūs kankorėžiai, riešutai, simbolizuojantys išmintį, cinamono lazdelių ar šakelių ryšulėliai simbolizuojantys sukauptą patirtį ir žinias, uogos ir vaisiai – vaisingumą.

Susipažinę su įvairiomis puošybos technikomis ir elementais, mokinių grupės pagamino Kalėdų puošmenas, kurios puoš gimnazijos II aukšto fojė.

Kalėdų laukimas prisipildo mažų stebuklų tik tuomet, jei patys prisidedame prie jų kūrimo....

Buitinių paslaugų skyriaus vedėja Vilija Bujanauskienė