20170324.02017 m. kovo 24 dieną Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos mokinės apsilankė Vaišvydavos pagrindinėje mokykloje. Pristačiusios mūsų mokyklos ruošiamas specialybes, Sigutė ir Kornelija dešimtokams pasakojo apie tai, kaip jos pasirinko draudimo konsultanto specialybę. Daug kalbėta apie verslą, verslumą, galimybes įsidarbinti, studijuoti.

Po mokyklos prezentacijos socialinei pedagogei Nijolei Ganusauskienei ir mokinėms buvo smalsu pažiūrėti plakatus, informuojančius, kaip Vaišvydavos mokiniai, mokytojai dalyvauja “Veiksmo savaitėje BE PATYČIŲ”. Plakatuose pamatėme, jog už linksmųjų veidukų “slepiasi” gražūs ir reikšmingi žodžiai, tokie kaip: “Geras žmogus yra švelnesnis su savo priešais nei blogas žmogus su savo draugais” (Anglų rašytojas ir teologas Joseph Hall)

Socialinė pedagogė Nijolė Ganusaukienė