20171020.02017 m. spalio 20 dieną mokykloje lankėsi Jonavos rajono, Bukonių mokyklos- daugiafunkcio centro 8-10 klasių mokiniai. Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje ruošiamas specialybes, mokyklos veiklą ir karjeros galimybes pristatė buitinių paslaugų skyriaus vedėja Vilija Bujanauskienė.

Išsamiai aptarti mokykloje ruošiamų specialybių privalumai ir galimybės įsidarbinti, mokyklos tradiciniai renginiai, tarptautiniai projektai, profesinio meistriškumo konkursai, socialinės garantijos. Mokiniai stebėjo siuvimo, floristikos praktinius užsiėmimus mokomosiose dirbtuvėse. Verslo skyriaus vedėja Lina Kaubrienė Stunžėnienė ir profesijos mokytoja Eliūtė Briedytė Žukovskienė svečiams pravedė kompiuterinės grafikos- vizualinės reklamos technologinę pamoką- ,,Reklaminio firminio suvenyro (ženklelio) gamyba“.

Manome, kad padėjome mokiniams, nes kiekvienas jaunas žmogus svarsto ir kuria ateities planus, ieškodamas tinkamiausio sprendimo, kur mokytis.

Buitinių paslaugų skyriaus vedėja Vilija Bujanauskienė