20180117.02018 m. sausio 17 d. mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai dalyvavo Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos (LAMA BPO) organizuotamerenginyje „Aukštųjų mokyklų mugė 2018“, kuris vyko Kaune, „Žalgirio“ arenoje.

Mokiniai, lydimi savo grupės auklėtojų, galėjo susipažinti su įvairių mokyklų mokomosiomis programomis, dėstomais dalykais,paieškoti atsakymo į klausimą ,,kuo būsiu aš“.

Renginio metu vyko diskusija ,,Mokslas, studijos ir inovacijos Lietuvoje“, kurioje dalyvavo LR švietimo ir mokslo ministrė J. Petrauskienė, LRS švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas E. Jovaiša, kiti garbūs LR švietimo srities atstovai. Diskutuota apie aukštųjų mokyklų tinklo pokyčius ir lūkesčius, aukštojo mokslo finansavimą, studijų pasiūlą ir darbo rinkos poreikius.

Taip pat visą dieną buvo skaitomi pranešimai ,vyko diskusijos įvairiomis temomis: „Ateities darbo rinka: ko ieškos ateities darbdaviai?“; „Studijos užsienyje – startuok 2018 m. rudenį!“; „Kurk savo ateitį pats“; „Abituriento galvosūkis. Kaip teisingai pasirinkti ateities universitetą?“; „LSMU Visuomenės sveikatos fakultete – plačios galimybės jūsų ateičiai“ ir kitos. Renginyje dalyvavo didžiulis būrys mokinių iš Kauno miesto vidurinių, profesinių mokyklų, kolegijų ir aukštųjų mokymo įstaigų.

Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos pristatymo parodoje stendą paruošė siuvimo, floristų ir vizualinės reklamos gamintojų profesijos mokiniai, jiems padėjo vyresnioji profesijos mokytoja Virginija Stankevičienė, profesijos mokytoja ekspertė Jolanta Malijonienė, profesijos mokytojas Ignas Šriupša, vyresnioji profesijos mokytoja Eliutė Briedytė Žukovskienė, profesijos mokytoja metodininkė Lina Kaubrienė-Stunžėnienė.