• Naujų mokinių priėmimas. Registruokis https://profesinis.lamabpo.lt/

• Mes negalime pakeisti praeities, bet galime apmąstyti jos pamokas

20180309.0Į 2018 m. kovo 9 d. Kauno Žaliakalnio progimnazijos surengtą profesinio informavimo renginį „Pasirink profesiją“ vyko mūsų mokyklos mokytojos.

Kauno profesinių mokyklų ir mokymo centrų atstovai dalyvavo renginio atidaryme, o vėliau mokiniams ir jų mokytojams pristatė savo mokymo programas. Mūsų mokyklos siūlomas auklės, siuvėjo, floristo, pardavimų konsultanto programas apibūdino ir plačiau apie mokyklos mokinių ir mokytojų veiklą bei laimėjimus papasakojo muzikos ir meninio ugdymo mokytoja ekspertė D. Rimkevičienė. Apie bendrojo lavinimo galimybes su smalsiais ir draugiškais 7 - okais ir 9 - okais kalbėjosi lietuvių kalbos mokytoja metodininkė J. Balnienė. Tikime, kad draugiškas, informatyvus pokalbis padės susitikime dalyvavusiems mokiniams lengviau apsispręsti, kur mokytis ateityje.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė J. Balnienė,

muzikos ir meninio ugdymo mokytoja ekspertė D. Rimkevičienė