20190411.0002019 m. balandžio 10-11 d. mokykloje vyko atvirų durų dienos. Jų metu vyko ruošiamų specialybių pristatymai ir atskirų specialybių edukacinės veiklos.

Į edukacines programas atvyko beveik 80 Kauno Simono Daukanto progimnazijos, Kauno Juozo Urbšio katalikiškos pagrindinės mokyklos ir kitų Kauno miesto mokyklų mokinių. Mokiniai labiausiai domėjosi kelionių agento, floristo, siuvėjo ir vizualinės reklamos gamintojo specialybėmis. Svečiai galėjo „prisimatuoti“ profesiją - maketavo ir pasigamino sveikinimo atvirukų, reklaminių ženklelių, velykinių suvenyrų bei aksesuarų. Kelionių agentų specialybės mokinės Kamilė Gudmantaitė, Ema Kavaliauskaitė, Samanta Pikalauskaitė ir Karolina Pilitauskaitė įdomiai pristatė šią specialybę ir paruošė ekskursiją „Kaunas laikinoji sostinė“. Tikimės, kad atvirų durų dienos padės jauniems žmonėms apsispręsti renkantis specialybę, planuojant savo karjerą.

Vilija Bujanauskienė, buitinių paslaugų skyriaus vedėja