• Tegul kartu su pavasariu į Jūsų namus ateis ramybė, šiluma, džiaugsmas ir tikėjimas.

20190412.02019 m. balandžio 12 dieną į Raudondvario gimnazijoje organizuojamą amatų- karjeros mugę buvo išvykusi jungtinė mokytojų ir mokinių komanda. Floristo specialybės mokinės Erika Kvietkauskaitė ir Sonata Miškelytė supažindino su šia specialybe ir mokė 8c ir 7c klasės mokinius pagaminti floristinį suvenyrą. Profesijos mokytojos Giedrė Lieguvienė ir Daiva Kaminskienė pristatė siuvėjo specialybę, o 8a ir 8b klasės mokiniai galėjo pasigaminti puošnų aksesuarą - apyrankę. Mokyklos psichologė Dalia Vasiliauskienė ir buitinių paslaugų skyriaus vedėja Vilija Bujanauskienė pristatė mokyklos mokymo programas, vykdomus projektus, darbo rinkos poreikius, atsakė į mokinių klausimus. Džiaugiamės mokyklos ir bendrojo ugdymo gimnazijos bendradarbiavimu ir toliau tęsime bei plėtosime pradėtą prasmingą veiklą.

Vilija Bujanauskienė, buitinių paslaugų skyriaus vedėja

Renginių nėra