Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19; el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

  • Išsilavinimas yra turtas, kuris bus su tavimi, kad ir kur tu beeitum

  • Kuo labiau tobulinamės, tuo nuostabiau atrodo viskas aplinkui

  • Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą

  • Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų

  • Kiekvienas, kuris nustoja mokytis, pasensta

Priėmimo į profesines mokyklas tvarka

Stojančiųjų registracija ir prašymų mokytis pagal formaliojo profesinio mokymo programas pateikimas, duomenų ir dokumentų pateikimas LAMA BPO informacinėje sistemoje vyksta nuo gegužės 20 d. Pagrindinio priėmimo prašymų registracija vyks iki rugpjūčio 7 d. Vidurinį išsilavinimą turintiems asmenims iki rugpjūčio 12 d.

Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla suteiks pagalbą pildant prašymus internetu stojantiesiems, kurie atvyks į mokyklą adresu V. Krėvės pr. 84, Kaunas.

Darbo laikas I-IV 9:00-16:30, V 9:00-15:30. Dėl priėmimo mokytis galite konsultuotis telefonais (8 37) 31 05 19 ir (8 37) 31 20 32; el. p. mokykla@kbpvm.lt

 

STOJANČIŲJŲ Į 9 IR 10 KLASES DOKUMENTAI

PRIĖMIMAS Į PROFESINIO MOKYMO ĮSTAIGAS

PASIRINKIMO GALIMYBĖS 2020 METŲ BENDROJO PRIĖMIMO Į FORMALIOJO
PROFESINIO MOKYMO PROGRAMAS TERMINAI

 

 

20170504.0002017 m. gegužės 3 ir 4 dienomis Klaipėdos technologijų mokymo centre vyko tarptautinis siuvėjo, sukirpėjo-konstruktoriaus, dailiųjų tekstilės gaminių gamintojo profesinio meistriškumo konkursas „Mano banguojanti jūra 2017“.

Konkurse dalyvavusios mūsų mokyklos siuvimo specialybės mokinės A.Matonienė ir D. Puzarienė stebėjo konkurso atidarymo programą,dalyvavo ekskursijoje po Klaipėdos senamiestį ir valstybinį jūrų uostą. Mokines šiam renginiui ruošusios vyresniosios profesijos mokytojos V. Stankevičienė ir G. Petravičienė dalyvavo seminaruose „Mados produkto kompiuterizuotas projektavimas“, „2017- 2018 metų mados tendencijų apžvalga“ ir apskrito stalo diskusijoje „Siuvėjo modulinės mokymo programos išbandymo patirtis“. Svarbiausia konkurso dalis- mokinių žinių ir įgūdžių patikrinimas.Mūsų mokyklos mokines ir mokytojas šiemet lydėjo didelė sėkmė: A. Matonienė tapo siuvėjo konkurso III vietos laimėtoja (mokytoja V.Stankevičienė), D.Puzarienė tapo sukirpėjo – konstruktoriaus konkurso III vietos laimėtoja (mokytoja G.Petravičienė). Ir mokinės, ir mokytojos labai džiaugiasi geru žinių, kūrybiškumo įvertinimu ir tiki, kad tai ne vienadienė sėkmė, o ilgo, kruopštaus mokymosi ir darbo rezultatas. A. Matonienės teigimu, konkursas Klaipėdoje - tai dar vienas pasiekimas ir smagus nuotykis. D. Puzarienė mano, kad pasiekti tikslo padėjo ne tik geros profesinės žinios, bet ir mokytojų tikėjimas savo mokinėmis. Pritariame šio puikaus konkurso rengėjams. kad gyvenimas - tarsi banguojanti jūra. Smagu, kai jos bangos iškelia į sėkmės viršūnę.

Vyresnioji profesijos mokytoja G. Petravičienė ir vyresnioji profesijos mokytoja V. Stankevičienė

 

Naujienų archyvas

Powered by mod LCA

Svetainėje lankosi 129 svečiai ir nėra prisijungusių narių

iso9001

pd

pasiekimai

Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19, el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

logo.PPARLSUOmniteksBaltijalogo.dirbalogo.Zeimiologo.kaunoMuziejus logo.randu

 

 Kviečiame mokytis Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje!

 

Prašymų mokytis teikimas vyksta www.lamabpo.lt