Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19; el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

  • Išsilavinimas yra turtas, kuris bus su tavimi, kad ir kur tu beeitum

  • Kuo labiau tobulinamės, tuo nuostabiau atrodo viskas aplinkui

  • Ne jėga, o atkaklumas nulemia didelių darbų įvykdymą

  • Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų

  • Kiekvienas, kuris nustoja mokytis, pasensta

Priėmimo į profesines mokyklas tvarka

Stojančiųjų registracija ir prašymų mokytis pagal formaliojo profesinio mokymo programas pateikimas, duomenų ir dokumentų pateikimas LAMA BPO informacinėje sistemoje vyksta nuo gegužės 20 d. Pagrindinio priėmimo prašymų registracija vyks iki rugpjūčio 7 d. Vidurinį išsilavinimą turintiems asmenims iki rugpjūčio 12 d.

Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla suteiks pagalbą pildant prašymus internetu stojantiesiems, kurie atvyks į mokyklą adresu V. Krėvės pr. 84, Kaunas.

Darbo laikas I-IV 9:00-16:30, V 9:00-15:30. Dėl priėmimo mokytis galite konsultuotis telefonais (8 37) 31 05 19 ir (8 37) 31 20 32; el. p. mokykla@kbpvm.lt

 

STOJANČIŲJŲ Į 9 IR 10 KLASES DOKUMENTAI

PRIĖMIMAS Į PROFESINIO MOKYMO ĮSTAIGAS

PASIRINKIMO GALIMYBĖS 2020 METŲ BENDROJO PRIĖMIMO Į FORMALIOJO
PROFESINIO MOKYMO PROGRAMAS TERMINAI

 

 

201811282018 m. lapkričio 28 d. praūžė respublikinė „Polkos ir pyrago“ vakaronė Šiaulių profesinio rengimo centre. Džiaugiamės, kad draugai pakvietė mūsų mokyklos komandą prisijungti prie prasmingos ir turiningos vakaronės, kuri kasmet vyksta vis kita tema.

Šiemet buvo „Viduramžių riteriai ir kovos“. Vakaronei mūsų mokyklos komandą paruošė muzikos ir meninio ugdymo mokytoja ekspertė D. Rimkevičienė. Prie komandos įvaizdžio paplušėjo siuvimo specialybės vyresniosios mokytojos G. Petravičienė ir N. Suslavičiūtė, pyragą su auklių specialybės mokinėmis iškepė technologijų mokytoja A. Zinevičienė, o stalą dekoravo floristikos vyresnioji mokytoja G. Lieguvienė. Vyko karališkas turnyras - kova dėl karūnos, kuriame taip pat dalyvavo Tauragės Lauksargių, Telšių mokyklų, ir žinoma, Šiaulių profesinio mokymo centro buitinių, prekybos ir verslo, mechanikos, statybos bei technologijų skyrių komandos. Visi turėjo galimybę patirti viduramžių kovos dvasią - pasinerti į drąsių riterių bei damų epochą, išmokti rūmų šokių, žaidimų. Atvykę Vilniaus klubo „Antikos karys“ riteriai rodė miklumą žongliruodami kardais, demonstravo jėgą ir ištvermę inscenizuotose turnyruose. Šiais metais mūsų komandai atstovavo auklių specialybės mokinės A. Paplauskaitė, O. Peseckytę, G. Selevaitė, P. Stašaitytė. Tikime, kad šios šventės įspūdžiai ilgai neišblės iš atminties, juolab, kad iškovojome pagrindinį prizą – Karaliaus karūną.

 

Muzikos ir meninio ugdymo mokytoja ekspertė D. Rimkevičienė

 

Nuotraukų galerija

Naujienų archyvas

Powered by mod LCA

Svetainėje lankosi 213 svečių ir nėra prisijungusių narių

iso9001

pd

pasiekimai

Viešoji įstaiga, V. Krėvės pr. 84, LT-50385 Kaunas, tel./faks. (8 37) 31 05 19, el.p. mokykla@kbpvm.lt, kodas Juridinių asmenų registre 111964378; darbo laikas I-IV nuo 8 iki 16:30 val, V iki 15:45

logo.PPARLSUOmniteksBaltijalogo.dirbalogo.Zeimiologo.kaunoMuziejus logo.randu

 

 Kviečiame mokytis Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykloje!

 

Prašymų mokytis teikimas vyksta www.lamabpo.lt